Дюплантіс оновив світовий рекорд у стрибках із жердиною
Дворазовий олімпійський чемпіон Арманд Дюплантіс оновив світовий рекорд у стрибках із жердиною. Він показав результат 6,28 м на етапі "Діамантової ліги" у Стокгольмі, повідомляє champion.com.ua
Шведський легкоатлет уже в 12-е покращив світове досягнення. Востаннє він робив це зовсім недавно, у лютому. Тоді Дюплантіс взяв висоту 6,27 м на турнірі у французькому Клермон.
Свій перший світовий рекорд Арманд Дюплантіс встановив у 2020 році. Відтоді він методично його покращував, додаючи щоразу по 1 см.
Цікаво також, що нинішнє досягнення для Дюплантіса стало першим встановленим на змаганнях у Швеції. Раніше він ставив рекорди у Польщі (двічі), Сербії (двічі), США (двічі), у Франції (тричі), у Китаї та Шотландії.
Арманду Дюплантісу 25 років. Він ставав чемпіоном на Олімпійських іграх у Токіо та Парижі. Також спортсмен є дворазовим чемпіоном світу та триразовим чемпіоном Європи.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Особливий статус російської мови в Україні скасовано»
Общество «Азарова визнали винним у держзраді й заочно засудили до 15 років буцегарні»
Происшествия «Старі обличчя — нові схеми? Київ збільшує медичний бюджет, але першою покупкою став супердорогий кіберніж»
Экономика «Монобільшість знайшла голоси, щоб ухвалити бюджет на 2026 рік»
Политика «Затримано топ-посадовця "Енергоатому" й ексзаступника міністра енергетики»
Политика «На переговорах зі США питання гарантій безпеки для України залишилося нерозв'язаним, – WSJ»