До "Ліверпуля" перейшов грузинський голкіпер Мамардашвілі
Фото: Георгій Мамардашвілі
Англійський футбольний клуб "Ліверпуль" оголосив про перехід грузинського воротаря Георгія Мамардашвілі з іспанської "Валенсії". Він почне грати за англійців з сезону-2025/26, а до цього залишиться у "Валенсії" на правах оренди. Про деталі контракту грузинського футболіста з Ліверпулем не повідомляється.
Портал Transfermarkt повідомив, що сума компенсації, сплаченої "Ліверпулем", склала 30 млн євро. Це означає, що 23-річний Мамардашвілі увійде до десятки найдорожчих воротарів світу. Очолює список Кепа Аррісабалага, за якого лондонський "Челсі" влітку 2018 року заплатив 80 млн євро "Атлетико" з Більбао.
Перехід відбувся після успішного виступу Мамардашвілі на дебютному для збірної Грузії Євро-2024. Там він провів 4 матчі, відбив 29 ударів по своїх воротах та 1 раз зіграв на нуль, а його команда дійшла до стадії 1/8 фіналу.
"Валенсія" придбала Георгія Мамардашвілі взимку 2022 року менш ніж за 4 млн євро. У складі іспанської команди голкіпер провів 102 матчі, у 31 грі він не пропустив жодного м'яча. До переїзду до Іспанії Мамардашвілі виступав за тбіліське "Динамо".

Георгій Мамардашвілі
Підготував: Сергій Дага





Политика «Мелоні півтори години переконувала Зеленського погодитися на умови США, – ЗМІ»
Происшествия «Більшість цілей на ворожій території нищать українські БПЛА, - Сирський»
Общество «Британське видання The Spectator опублікував статтю одеситки, яка засуджує дерусифікацію України»
Мир «У Данії вперше заговорили про США, як про потенційного ворога»
Мир «Ексдружина Безоса, філантропка Маккензі Скотт, пожертвувала 7,1 млрд дол. на підтримку освіти»
Политика «У ЄС прагнуть безстроково заблокувати російські активи на суму 210 мільярдів євро»