08:49 / 26.04.2024 Спорт

Білодід здобула "золото" на чемпіонаті Європи з дзюдо

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 57 кілограмів, що є її найкращим результатом за останні п'ять років. Про це повідомляє Федерація дзюдо України в Telegram.

Під час турніру Дар'я здолала п'ять суперниць, включаючи Піхлу Салонен, Ацелію Топрак, Тімну Нельсон-Леві та Етері Ліперталіані, і потрапила до фіналу. У фіналі вона зустрілася зі словенкою Каєю Кайзер, яку вже перемагала у минулому році.

Ця перемога стала для Дар'ї четвертою нагородою на чемпіонатах Європи з дзюдо. Раніше вона вже вигравала два золоті та одну срібну медаль у ваговій категорії до 48 кілограмів.

Цей титул також став першою перемогою для української спортсменки на рівні чемпіонату світу та Європи після того, як вона змінила вагову категорію у 2022 році.

Підготував: Сергій Дага