10:05 / 25.03.2024 Спорт

Українська дзюдоїстка Юлія Курченко виграла Grand Slam

Українська дзюдоїстка Юлія Курченко здобула перемогу на турнірі Grand Slam у Тбілісі, перемігши у фіналі в категорії до 78 кг 4-разову призерку чемпіонатів світу з Нідерландів, Гуусе Стенгайс. Про це повідомляє Champion.

Це була друга зустріч між ними, але цього разу перевагу вийшла на сторону українки, яка виконала задню підніжку за 1 хвилину 38 секунд.

Для Курченко це перша золота медаль на турнірах серії Grand Slam у її кар'єрі. Також варто відзначити, що на цьому турнірі третє місце посіла ще одна українська спортсменка - Єлизавета Литвиненко.

Зазначимо, що Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК щодо участі спортсменів з країн-агресорів у змаганнях.

BAGNET нагадує, ФК "Шахтар" оштрафує на місячну зарплату свого футболіста, 19-річного уродженця Таджикистану Хусрава Тоірова за вподобайку під постом в Instagram про перемогу збірної росії над Сербією (4:0) у товариському матчі в Москві.

Підготував: Сергій Дага