Син Андрія Шевченка робить українське громадянство
Фото: instagram.com/kristenpazik
Син голови Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Шевченка, 17-річний Крістіан Шевченко, має намір отримати українське громадянство.
Крістіан Шевченко, який народився у Лондоні і грає за нападну лінію юнацької команди "Уотфорд", вже подав усі необхідні документи, повідомляє видання Sport.ua.
Ймовірно, в майбутньому Крістіан планує виступати за збірну України.
Зазначимо, що Крістіан Шевченко - другий з чотирьох синів Андрія Шевченка та американської моделі Крістен Пазік. У пари також є 20-річний Джордан, 12-річний Олександр та Райдер-Габріель, якому 10 років.
Крістіан Шевченко народився у Лондоні 2006 року і почав свою футбольну кар'єру в академії "Челсі". У літній період 2023 року він перейшов до клубу "Вотфорд", уклавши дворічний контракт. Зараз він грає за команду U-18 на позиції центрального нападника.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Український парламент продовжив воєнний стан і мобілізацію ще на 90 днів»
Политика «Брюссель відреагував на ситуацію з судном із українським зерном: ЄС пригрозив санкціями Ізраїлю»
Мир «Немцы массово отказываются от службы в армии, Бундестаг может принять решение о призыве на службу по необходимости»
Мир «Майбутній прем’єр Угорщини Петер Мадяр запросив Зеленського до Берегова»
Мир «CNN: США и Иран могут заключить поэтапное соглашение»
Политика «Зеленский подтвердил запуск экспорта украинского оружия и дронов»