06:36 / 14.11.2023 Спорт

Українки вперше за 7 років виграли "золото" етапу Кубка світу з фехтування на шпагах

Україна вперше за 7 років виграла "золото" етапу Кубка світу з фехтування на шпагах у жіночій команді. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

Перше за сім років командне золото українських шпажисток на Кубку світу, яке здобули у  Леньяно (Італія) Влада Харькова, Олена Кривицька, Джоан Фейбі  Бежура та Інна Бровко.

В 1/8 підопічні Богдана Нікішина перемогли сильну збірну Естонії (39:34), в 1/4 змусили скласти зброю команду бронзових медалісток Олімпіади-2020 та чинних віцечемпіонок світу представниць Італії (45:36), а у півфіналі здолали Гонконг (45:40).

"Фінальний поєдинок проти лідерок світового рейтингу кореянок перетворився на трилер, у якому українські шпажистки спочатку поступалися чотирма уколами, потім вели шість", – вказано у повідомленні.

У підсумку основний час завершився з рівним рахунком і долю золота вирішила додаткова хвилина, в яку чемпіонка Європи Влада Харькова зуміла вирвати перемогу для України (41:40).

Підготував: Сергій Дага