Сенцову та іншим колишнім бранцям Кремля український олігарх купив квартири у Києві
Фонд бізнесмена Віктора Пінчука придбав квартири в Києві для п'яти звільнених українських в'язнів Кремля: Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха, Артура Панова та Олексія Сизоновича.
Про це повідомили у фонді.
Всі вони до ув'язнення проживали на окупованих Росією територіях – в Криму та Луганській області.
Придбали готові для проживання квартири з ремонтом, в будинках не старіше 2004 року, куди мешканці якомога швидше могли б заселитися разом із своїми родинами.
Придбання квартир є черговим кроком в реалізації ініціативи президента Володимира Зеленського, в підтримку якої 2 жовтня Фонд придбав квартири в Одесі 24-м українським морякам, яке перебували у російському полоні.
Раніше Зеленський зустрічався з Пінчуком. За офіційною версією, обговорювали разом з другим президентом Леонідом Кучмою Мінський процес.





Политика «Україна готова провести новий раунд переговорів з РФ, – Зеленський»
Происшествия «Армія ворога посилила наступ по всій лінії фронту, – Сирський»
Политика «Зеленський: Україна готова відкрити переговорні кластери з ЄС у червні»
Политика «Внутрішнє виробництво та захист енергетики: Зеленський пояснив, на що підуть 90 млрд євро від ЄС»
Политика «Співробітництво у сфері оборонної промисловості: Україна та Естонія спільно випускатимуть дрони-перехоплювачі та системи РЕБ»
Экономика «Программа PURL: Еще три страны присоединились к инициативе, – Зеленский»