Російського бізнесмена, близького друга Березовського знайшли мертвим у Британії
68-річного Миколу Глушкова, російського опального бізнесмена і близького друга Бориса Березовського знайшли мертвим у своєму будинку у Лондоні.
Причина смерті не встановлена, повідомляє The Guardian.
У 1990-х Глушков працював заступником генерального директора "Аерофлота". У 2000 році його заарештували за те, що нібито вкрав з компанії $123 млн. Також не повертав валютну виручку з-за кордону. У 2003-му його засудили до 3 років і 3 місяців позбавлення волі. Відпустили у залі суду, бо він відбув цей термін під вартою. У 2010-му отримав політичний прихисток у Британії.
За ту ж крадіжку $123 млн у 2017-му його засудили до 8 років колонії загального режиму. Процес відбувався заочно.
Борис Березовський помер від серцевого нападу у 2013-му. Глушков переконував, що не вірить у природну смерть свого друга.





Происшествия «412-та бригада Nemesis показала новий рівень інтеграції безпілотних сил України»
Политика «Буданов розповів про найскладніші питання у переговорах з РФ»
Мир «Влада Естонії оголосила, що не пропустить літак Фіцо до Москви»
Экономика «Свириденко о решении МВФ по НДС для ФЛП: Будем искать альтернативы»
Происшествия «Офіс Президента України попередив про шахраїв, що вдають із себе Буданова»
Мир «Стармер раскритиковал МИД за утаивание информации о дипломате, который сотрудничал с Эпштейном»