Палатний: Туристичну галузь в Україні очолила людина, про яку професійна спільнота практично нічого не знає
У Комітеті ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму обурені відмовою новопризначеного директора департаменту туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Оксани Сердюк надати свою автобіографію на депутатський запит одного із членів комітету, голови підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анни Романової.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова парламентського комітету, народний депутат України Артур Палатний.
«На сьогодні склалася ситуація, коли директором департаменту туризму МЕРТ стала людина, про яку туристичній спільноті України практично нічого не відомо, а спроби дізнатися інформацію народним депутатом України, членом профільного комітету, зазнали фіаско. Вважаю, що державний службовець такого рівня повинен бути публічним, професійним та відкритим для комунікації з органами державної влади та громадськістю», - зазначив Артур Палатний.
За словами Палатного, упродовж останніх років профільний комітет докладає значних зусиль для становлення туризму в Україні як одного з пріоритетів державної політики. «Ми постійно боремося за збільшення бюджету туристичної сфери не для того, щоб ними розпоряджалися некомпетентні люди. Я не дозволю такої зневаги та нехтування принципів гласності, прозорості та професійності у сферах, що стосуються діяльності Комітету», - написав у дописі народний депутат.
Палатний наголосив, що якщо Оксана Сердюк не оприлюднить свою біографічну довідку, Комітет наполягатиме на скасуванні результатів конкурсу, на розслідуванні процесу його проведення та ініціюватиме повторний публічний конкурс.





Происшествия «ООН: кількість жертв серед цивільних в Україні зросла на 37% за пів року»
Мир «Ізраїльські військові споруджують земляний бар’єр, який розділяє понад 50% сектора Гази, – АР»
Общество «Можлива змова навколо «Сенс Банку» та звільнення сина судді Погрібної: нові подробиці справи Kernel на 1,75 млрд грн»
Происшествия «За 20 морських миль Румунії було уражено судно з газом, яке йшло в Україну»
Общество «Почаївська лавра входить до структури УПЦ (МП), афілійованої з РПЦ, – ДЕСС»
Мир «Парламент Франції підтримав законопроєкт, який забороняє соцмережі для дітей до 15 років»