Прем'єра фільму "Одесити на Донбасі"

6 листопада о 15.00, в кінотеатрі "Планета кіно" (ТРЦ «БЛОКБАСТЕР» Адреса: м. Київ, проспект С. Бандери, 34В) відбудеться прес-конференція, присвячена прем'єрі документального фільму "Одесити на Донбасі".
У прес-конференції братимуть участь:
Пилип Іллєнко – голова Державного агентства України з питань кіно;
Сергій Неретін – заступник голови Державного агентства України з питань кіно;
А також творці фільму: Олександр Дріз (генпродюсер), Олександр Авшаров (режисер), Тарас Ткаченко (художній керівник).
Прокат фільму стартує з прем'єри, що відбудеться 8 листопада в Одесі (кінотеатр «Планета кіно»). Потім стрічку покажуть у Києві, Львові, Харкові та Сумах.
ДОВІДКА: «Одесити на Донбасі» - повнометражний документальний фільм, створений Міжнародним продюсерським центром "Фор-Пост" на замовлення Державного агентства України з питань кіно.
Головні герої фільму - одесити, які брали участь у бойових діях в зоні АТО. Дмитро Олегович, Євген Титаренко, Роман Колдомасов, Євген Лата, Андрій Скороход, Віктор Погодін, Дмитро Васильєв. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного - свої. В кожного - своя «військова історія». Хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми. А комусь навіть вдалося знайти в труднощах, що довелось пережити, додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО та продовжувати боротьбу. А комусь ніколи більше не побачити рідне місто.
Деякі герої, що повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена. Тому що «свої» іноді можуть бути не менш жорстокими, ніж «чужі».
Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Одесі, а також на передовій зони АТО.
Генеральний продюсер фільму - Олександр Дріз, керівник МПЦ «Фор-Пост», в активі якого ціла низка документальних фільмів на військову тематику (в цьому році, крім «Одеситів...», на телеекрани вийдуть картини «Перехрестя Балу» і «Заміновані вірністю» ).
Режисер – Олександр Авшаров (режисер циклу документальних фільмів для каналу «112. Україна», креативний продюсер телеканалу «ZiK»).
Художній керівник – Тарас Ткаченко (володар премії «Золота дзиґа» за фільм «Гніздо горлиці», режисер і сценарист).
Сценаристи – Олександр Лірчук, Юлія Коршунова. Оператори – Максим Савченко, Антон Борисюк. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».
Контакти для додаткової інформації: (050) 330 93 29, 067-503-92-62 for-post.film@ukr.net





Происшествия «Бізнесмен без спеціального досвіду очолив Нацрозвідку США, – рішення Трампа»
Мир «Румунія посилить армію бронемашинами Lynx і системами Skyranger»
Общество «Танки, Янукович і Рибін: новий скандал довкола Сердюка»
Мир «Пашинян Путіну: Вірменія продовжить працювати в межах ЄАЕС доти, доки вибір між ЄС і ЄАЕС не стане неминучим»
Общество «Європейцям презентували туристичні та культурні бренди Шацьких озер»
Происшествия «Поліція повідомила про підозри військовим ТЦК, яких підозрюють у викраденні чоловіка»