Наливайченко відпочивав в Італії разом зі скандальним губернатором-«регіоналом» - ЗМІ
Екс-голова Служби Безпеки України Валентин Наливайченко під час минулих новорічних свят відпочивав в Італії разом з екс-губернатором Київщини Анатолієм Присяжнюком. Про це на своїй сторінці Фейсбук написав політичний експерт Володимир Манько.
«Інсайдерські джерела повідомляють, що з першого по восьме січня цього року, без дозволу самої служби і Президента, разом з розшукуваним екс-губернатором Присяжнюком і, увага, в супрповоді кількох дівчат, Наливайченко літав у Рим чартерним рейсом UR LDB". Чи правда це, пане Наливайченко? Якщо так, то про які зміни в країні може йти мова? Про яке очищення влади? Якщо голова СБУ відпочиває разом із розшукуваною особою за рахунок олігархів!", - зазначив експерт.
Крім того, стало відомо, що Наливайченко дістався Європи літаком Льовочкіна. Про це заявляє народний депутат від Народного фронту» Тетяна Чорновол. «На минулий новий рік він літав до Італії саме літаком Льовочкіна. Також на тому літаку перебував і екс-народний депутат і головний фінансист «Свободи» Ігор Кривецький.
Джерела, близькі до оточення Наливайченка, називають і марку літака, на якому екс-очільник СБУ у компанії «свободівця» та «регіонала» дістався до Італії. Це був Cessna 686 Citation Sovereign NVR-LDB. Як відомо, авіакомпанія «Соверен» належить Льовочкіну та Бойко.
Нагадаємо, Анатолій Присяжнюк, з яким Наливйченко ймовірно відпочивав у Італії, був незмінним головою Київської облдержадміністрації часів Януковича. За час перебування на посаді вибудував тіньові схеми земельних оборудок, при яких частину відкатів отримував сам Присяжнюк, а іншу – правоохоронні органи області.
Источник: PRпортал





Общество «"Укрпошта" vs НБУ: Смілянський відповів Нацбанку після рекомендації щодо його усунення»
Политика «Зеленський заявив про переговори Умєрова з Кушнером і анонсував можливу зустріч із Трампом»
Шоу-биз «Україну на "Міс Всесвіт - 2026" представлятиме дочка відомого київського забудовника»
Происшествия «Чоловік кинув гранату в поліціянта та працівника ТЦК у Кам'янському»
Политика «Ірану запропонували розморожені активи в обмін на відмову від контролю над Ормузом»
Политика «Google окончательно проиграла спор с Еврокомиссией о штрафе в 4,1 млрд евро»