Курорти Криму українці оминають через питання безпеки
Структура туристичного потоку до Криму до анексії - це були в основному жителі України.
Курортам Криму не слід чекати великого потоку туристів з материкової частини України, оскільки українці не почуваються у безпеці на анексованій території.
Таку думку в інтерв'ю "5 каналу" висловив екс-міністр курортів і туризму АР Крим (2010-2014) Олександр Лієв, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Структура туристичного потоку до Криму до анексії - це були в основному жителі України, ось ця маса зараз і не поїхала до Криму, не відчуваючи там безпеки", - зазначив Лієв.
За його словами, ще однією проблемою, яка негативно впливає на туристичний потік до Криму, є те, що туди складно добратися: "Сьогодні добратися до Криму можна через перешийок, там, де потрібно буде переходити дорогу пішки. Абсолютно некомфортна ситуація і для кримчан, і для українців, які намагаються потрапити на територію Криму".





Происшествия «Український лазер «Тризуб» навчився збивати Shahed на відстані до 5 км»
Политика «У ЦПД заявили, що вимоги РФ свідчать про відсутність наміру до миру»
Политика «У Мінсоцполітики закликали ЄС визначити чіткі правила для українських біженців»
Мир «9 травня в Москві очікують лідерів Білорусі, Лаосу та представників Абхазії й Південної Осетії»
Мир «Курьезный случай с Папой Римским: Льву XIV не поверили в банке, что он понтифик»
Происшествия «Активісти назвали свинокомплекс біля Світязя «екологічною міною»»