Антон Шухнін з "Доміно" передав авто захисникам і закликав бізнес інвестувати в перемогу
Власник ТМ «Доміно» Антон Шухнін передав спецпідрозділу Головного управління розвідки позашляховик і закликав соціально відповідальний бізнес витрачати частину прибутку на потреб Сил оборони. Про це він повідомив у Facebook.
«Мережа DOMINO передала вкрай необхідний позашляховик бойовому спец підрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Ми свідомо вирішили спрямувати увесь прибуток DOMINO за святкові вихідні 23–24 серпня на придбання цієї автівки», - написав Антон Шухнін.
Бізнесмен закликав інших підприємців підтримати його ініціативу.
«Я особисто закликаю соціально відповідальний бізнес долучатися до ініціативи DOMINO та визначати дні, коли весь прибуток буде спрямований на потреби українських Захисників і Захисниць», - звернувся Шухнін до українського бізнесу.

Він також додав, що є батьком трьох маленьких дітей, які народилися та зростають в Україні. Тож допомога Силам оборони — це захист кожного з нас, наголосив Антон Шухнін.
Раніше повідомлялося, що мережа магазинів «DOMINO» та її засновник Антон Шухнін оголосили про ініціативу до Дня прапора та Дня Незалежності України. Усі кошти, зароблені у ці дні, компанія пообіцяла спрямувати на підтримку захисників.





Политика «Нехай Росія здається, ми не будемо, – Зеленський»
Мир «Гражданский самолет помешал вылету Трампа из Флориды, истребители F-16 осуществили перехват»
Происшествия «Росіяни скинули бомби на Глухів: постраждали дев’ятеро людей»
Спорт «Кубок світу з артистичного плавання: Збірна Україна здобула золоту нагороду»
Происшествия «Дым от пожара в Усть‑Луге может дойти до Эстонии, но серьезной угрозы для здоровья нет»
Мир «Хаддад посетит французские стартапы и производителей оружия в ходе поездки в Киев»