В Києва намагалися вкрасти величезне приміщення у центрі
За позовом Голосіївської окружної прокуратури столиці, суд повернув приміщення в центрі Києва, яке було оформлене на незаконного власника.
Як повідомили у прокуратурі, фізична особа здобула у власність нежитлове приміщення — частину підвалу житлового будинку (гуртожитку) площею 495,3 квадратних метри на вулиці Предславинській.
Право власності оформили на підставі інвестиційного договору.
Він передбачав, що інвестор проводить ремонт підвалу та благоустрій навколишньої території, а згодом отримує його у власність.
Але вказаний інвестиційний договір державним підприємством, що є балансоутримувачем приміщення, не укладався.
Нині рішення Печерського районного суду м. Києва, яким задоволено вимоги прокурора про визнання недійсним інвестиційного договору, скасування права власності на спірне майно за приватною особою, вимога у відповідача нежитлового приміщення набрало законної сили.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Новий лідер Ірану Моджтаба Хаменеї погодився на переговори зі США»
Мир «Влада Ірану заперечила переговори зі США після заяв Трампа»
Мир «Москва обещает скорое возвращение на энергетический рынок Европы»
Мир «Задержанные в Будапеште украинцы заявили о принудительных инъекциях и отсутствии консульской помощи»
Наука и техника «Крижані землі тануть швидше, ніж південна півкуля може витримати»
Общество «Чи вимірюються інвестиції стратегією розвитку? SPATIUM Group об’єднає експертів на столичному форумі (новини компанії)»