Міноборони України анонсувало підвищення виплат курсантам у 2025 році
Фото: Курсанти Нацакадемії Сухопутних військ
З 2025 року грошове забезпечення курсантів військових навчальних закладів зросте до 8 000 грн для 1-2 курсів та 20000 грн для 3-4 курсів. Про це під час зустрічі у Львові з курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного заявив заступник міністра оборони Сергій Мельник.
– Вже з березня 2025 року курсанти 1-2 курсів будуть отримувати виплати на рівні мінімальної заробітної плати в Україні, це 8 тисяч гривень. З урахуванням того, що заробітна плата буде підвищуватись, грошове забезпечення також збільшуватиметься у відповідному коефіцієнті. Курсанти 3-4 курсів, які прирівнюються до контрактної служби, отримуватимуть понад 20 тисяч гривень, – сказав Мельник.
Зустріч заступника міністра оборони з молоддю "проходила у форматі відкритого діалогу, під час якого курсанти мали можливість обговорити із заступником міністра актуальні питання, що стосуються освітнього процесу, матеріально-технічного забезпечення та умов проходження служби у Збройних силах України".
Сергій Мельник запевнив курсантів у тому, що Міноборони й надалі підтримуватиме їх, покращуючи умови навчання та служби.
BAGNET нагадує, начальника Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного генерал-лейтенанта Павла Ткачука днями звільнили через скарги курсантів.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Російська чиновниця порадила польському президенту почитати статтю Путіна на історичну тему»
Происшествия «Спротив триває: 1435-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Наука и техника «Сікорський закликає Маска відреагувати на використання РФ Starlink для ударів по Україні»
Мир «Фіцо стурбований поведінкою та психологічним станом Трампа»
Происшествия «Агент ФСБ спробував спалити обладнання електропідстанції»
Мир «"Орєшнік" завдяки Китаю може вражати цілі в Європі менш ніж за 20 хвилин»