Засвітлася головна ялинка країни
На Софійській площі у Києві в п’ятницю, 6 грудня, урочисто запалили вогні на головній ялинці країни. Цього року висота ялинки сягає 15 метрів, повідомив Київський міський голова Віталій Кличко в Telegram.
“Сьогодні, за традицією – в день Святого Миколая, на Софійській площі столиці запалили вогні на головній ялинці країни. Наша ялинка, як і минулого року, - штучна і заввишки 15 метрів (минулорічна була 12 метрів). Але цього року вона білосніжна”, – розповів Кличко.
Цього року ялинку встановили та прикрасили за кошти меценатів.
Довжина світло-блакитної гірлянди, яка огорнула дерево, складає 2 км огорнула дерево ніжним сяйвом. Також ялинку прикрашають дві тисячі бірюзових іграшок.
“Чистий білий колір ялинки символізує початок світлого й чистого шляху, нагадуючи про оновлення, яке приносять Різдво Христове та Новий рік. Такий символічний дизайн поєднується з величним фасадом Софії Київської, створюючи чарівну атмосферу”, – додав мер.
Поруч з ялинкою буде символічна фотозона – “Крила Фенікса”.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Блокирование военного подарка Украине в 90 млрд евро является законным инструментом для возобновления поставок нефти, – Фицо»
Происшествия «Спротив триває: 1475-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Перша група українських експертів цього тижня прибуде на Близький Схід, – Зеленський»
Экономика «Ексдепутат ОПЗЖ Мінін продовжує свій бізнес і навіть співпрацює з Укрпоштою»
Мир «Війна США та Ізраїлю проти Ірану може спричинити стагфляцію в Європі, - думка»
Общество «85% українців вважає ухилянтами заброньованих через різні схеми блогерів та активістів, - соцопитування»