В Україні запускають Єдиний державний реєстр домашніх тварин
Фото: Міністерство цифрової політики
В Україні стартує перший етап запуску Єдиного державного реєстру домашніх тварин. Реєстр буде впроваджений у два етапи: спершу авторизація клінік та ветлікарів, а згодом — реєстрація тварин. Для авторизації в Реєстрі домашніх тварин ветеринарні заклади мають подати заявку до Держпродспоживслужби в особистому кабінеті, повідомляють рodrobnosti.
У реєстрі зберігатимуться такі дані про котів, собак і тхорів:
- кличка та опис улюбленця
- інформація про вакцинації
- контакти власників або утримувачів
- інші важливі для здоров’я тварини дані
Реєстр допоможе аналізувати інформацію про домашніх улюбленців у реальному часі та використовувати її для пошуку загублених тварин і контролю вакцинації.
Сервіс реалізується Міністерством аграрної політики та продовольства України разом з Держпродспоживслужбою та Міністерством цифрової трансформації за фінансової підтримки GIZ та за сприяння проєкту "Підтримка цифрової трансформації", що фінансується USAID і UK Dev.
Підготував: Сергій Дага





Общество «У 425-му полку «Скеля» виявили понад 500 військовослужбовців із наркотичною залежністю»
Мир «Поліція Зімбабве затримала чоловіка за підозрою у вербуванні п’ятьох людей до армії РФ»
Мир «Найпотужніший вузол зв’язку російських військ у центральному регіоні виведено з ладу»
Политика «Украина – сильный партнер и хороший друг для наших соседей, – Зеленский»
Мир «Прем’єр Ірландії в Дубліні: Росія не може перемогти у війні проти України»
Происшествия «Генштаб РФ підготував кілька варіантів наступальної операції, зокрема з території Білорусі, – Сирський»