09:08 / 21.10.2024
Общество
У Львові невідомі пошкодили могили загиблих військових
Фото Євгена Бойко
На Личаківському цвинтарі у Львові невідомі пошкодили могили загиблих українських військовослужбовців. Нині зловмисників розшукує поліція.
Про руйнування могил заявив депутат Львівської міської ради Євген Бойко.
За його інформацією, зловмисники пошкодили 17 могил загиблих військовослужбовців, 3 могили політв’язнів та 2 поховання волонтерів.
У поліції Львівщини повідомили, що наразі на місці інциденту працюють слідчо-оперативна група та співробітники інших служб. Правоохоронці вживають усіх заходів для встановлення осіб зловмисників, які здійснили наругу на могилах захисників.
Також розв’язують питання правової кваліфікації події.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Украинские беженцы в Нидерландах смогут получить трехлетние виды на жительство»
Политика «Зеленський доручив терміново перезавантажити наглядові ради в оборонній сфері та енергетиці»
Происшествия «Українські спецслужби підтвердили вибух на нафтопроводі, що постачає нафту до Європи, – ЗМІ»
Общество «З 1 січня 2026 року зростуть виплати родинам загиблих захисників»
Происшествия «До 15 років ув’язнення засуджено агентку РФ, яка допомагала росіянам наступати на Покровськ»
Происшествия «Спротив триває: 1380-та доба протистояння України збройної агресії Росії»