У ТЦК нагадали про відповідальність чоловіків, які не оновили свої дані
Більшість військовозобов'язаних чоловіків, які досі не оновили свої облікові дані у ТЦК шукають за допомогою "Укрпошти" або адресного оповіщення.
Про це розповів полковник, заступник начальника центру - начальник сектору мобілізаційно-оборонної роботи Сумського ОТЦК Сергій Монукал в інтерв'ю "Главреду".
"За домашньою адресою приходять представники ТЦК, обовʼязково формують поштові повідомлення з описом вкладення. Тому що повістка без опису, без конверта, яка кинута в поштову скриньку не є належним чином врученою - тільки поштовим вкладенням або особисто в руки", - зауважив Монукал.
Не вважається належним чином оповіщеною особа, чиї родичі, які або взяли повістку, або не взяли і заявили, що особа не проживає за місцем проживання, додав офіцер.
Після того, як надходить повідомлення, що військовозобовʼязаний не проживає за вказаним місцемпроживання, формується запит до Нацполіції про подання в розшук.
"Усі порушники вносяться до бази як порушники правил військового обліку, і вже по них буде винесено відповідне провадження", - сказав Монукал.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «У Латвії через безпілотник у повітря здіймалися винищувачі місії НАТО»
Происшествия «Пассажирке во время движения поезда забросили чемодан с контрабандой»
Происшествия «Спротив триває: 1545-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Смертельне ДТП в Італії: Водій влетів у натовп і напав на людей з ножем»
Экономика «Кремль приховує економічний удар війни: Зеленський оприлюднив нові дані розвідки»
Мир «Білий дім поширив фото Трампа в образі Джеймса Бонда»