16:31 / 10.07.2024 Общество

Окупанти можуть іще два-три роки проводити інтенсивні бойові дії, – експерт

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець вважає, що росія ще декілька років може проводити інтенсивні бойові дії – потрібно налаштовуватися на довготривалу війну на виснаження ворога. 

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо".

"рф має живу силу і боєприпаси, аби проводити інтенсивні бойові дії, як зараз, ще впродовж 2-3 років. Тобто особового складу, мотивованого за гроші та боєприпасів у ворога вистачить. Мова йде про проведення інтенсивних дій, які є сьогодні. Наразі лінія фронту 940 кілометрів, 10 ділянок, 3 найбільш активні. Думаю, що росія матиме можливість 2 роки тиснути в такому форматі", - зазначив Згурець.

На його думку, Україні потрібно знайти ефективну протидію ворогу, яка ґрунтується на використанні далекобійних систем.

"Питання в тому, щоб ми знайшли ефективну протидію, яка ґрунтується на використанні далекобійних систем, збільшення використання артилерії й зміни тактичних підходів, які ми зараз використовуємо для контрнаступальних дій, які часом є вразливими для нашої піхоти. Тобто налаштовуємося на довготривалу війну на виснаження. Рішення, які зараз ухвалюються на саміті НАТО, частково, нам в цьому допоможуть", - зазначив Сергій Згурець.

Підготувала: Ніна Петрович