07:33 / 09.07.2024 Общество

"Укренерго" скасувало дні без відключень у липні

У вівторок, 9 липня, графіки відключень світла діятимуть в Україні протягом всієї доби. Виміри фактичного споживання електроенергії у липні не проводитимуться. Про це повідомляє "Укренерго"

З 9 по 24 липня НЕК "Укренерго" не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області. Завтра, 9 липня, обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України.

За прогнозом "Укренерго", з 05:00 до 14:00 - обленерго застосовуватимуть дві черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 - чотири черги графіків відключень, в інші години - три черги. 

Як зазначили в компанії, причина скасування днів без відключень світла по областях - значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

У відповідь на численні звернення обленерго, "Укренерго" скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні.

У компанії додали, що режимні виміри в літній період будуть проведені пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря.

Проведення вимірів необхідне для чого, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

Підготував: Сергій Дага