09:42 / 18.06.2024 Общество

ZDOROVI реалізовують фандрейзинговий проєкт для залучення коштів на потреби Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

ZDOROVI розпочали фандрейзингову кампанію на платформі Global Giving. Платформа дає можливість залучати фінансову підтримку донорів з усього світу для реалізації суспільно важливих проєктів.

У рамках проєкту «Відновлення мого життя» ZDOROVI планують зібрати кошти для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та облаштувати спеціальну кімнату  —  «інклюзивну кухню» для маленьких пацієнтів з інвалідністю, які проходять лікування та реабілітацію у вказаному медзакладі.

Більшість медичних закладів України в умовах війни мають нагальну потребу в оновленні або придбанні реабілітаційного обладнання, облаштування реабілітаційних відділень, де пацієнти з інвалідністю почувалися б комфортно та мали можливість спільно з медичним персоналом відновлювати  втрачені функції.

Одним із сучасних та важливих напрямків реабілітації та лікування пацієнтів є ерготерапія. Цей напрям допомагає пацієнтам заново навчитися доглядати за собою та адаптовує дітей з інвалідністю до повсякденного життя у сфері відновлення життєво важливих функцій організму, враховуючи індивідуальні потреби, уподобання та можливості дитини.

Одеська обласна дитяча клінічна лікарня, для якої ZDOROVI збиратимуть кошти має законтрактований пакет медичних послуг з Національною службою здоров’я України «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах», що дає можливість надавати послуги з відновлювальної терапії для маленьких пацієнтів на безоплатній основі.

У реабілітаційному відділенні закладу вже створена ресурсна «Учбова» кімната, яка призначена для того, щоб діти, які навчаються онлайн, могли продовжувати навчання, коли перебуваю,ть у стаціонарі. Проте досі залишається важливим облаштування «інклюзивної кухні» з мініатюрною кухнею, аби діти мали змогу вчились самостійно себе обслуговувати.

Мета проєкту:

Створити умови для ефективної та доступної реабілітації в закладі охорони здоров’я.
Покращити матеріально-технічну бази реабілітаційного відділення, а саме облаштувати кімнату — «інклюзивної кухні».
Приділити особливу увагу пацієнтам, у яких підвищений ризик падінь через порушення когнітивних функцій, зниження зору або відсутність рівноваги.
Навчити пацієнтів самообслуговуванню в домашніх умовах, шляхом   відновлення життєво важливих функцій організму, враховуючи індивідуальні потреби, уподобання та можливості дитини.

ZDOROVI запрошують долучитись до важливого збору та поширювати інформацію про збір.

Масштабна гуманітарна робота  ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, Stichting Vluchteling,  Global Giving, Action Against Hunger, International Rescue Committee MedGlobal, GIZ, CMMB, MedShare, Міжнародний фонд «Відродження», Razom for Ukraine, Nova Ukraine, Americares, USAID  та інші благодійні фонди та організації.