З 1 квітня в Україні дорожчає оформлення закордонного паспорта
Ілюстративне фото з відкритих джерел
В Україні з 1 квітня 2024 року подорожчає оформлення закордонного паспорта. Про це повідомляє Державна міграційна служба.
"З 1 квітня 2024 року ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа", - йдеться у повідомленні.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав коштуватиме 1598 грн (992 грн - вартість адмінпослуги та 606 грн - вартість бланка).
До 31 березня послуга коштує 1496 грн (992 грн - вартість адмінпослуги та 504 грн. – вартість бланка).
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів коштуватиме 958 грн (352 грн - вартість адмінпослуги та 606 грн - вартість бланка).
До подорожчання ціна складала 856 грн (352 грн - вартість адмінпослуги та 504 грн - вартість бланка).

BAGNET нагадує, уряд 5 грудня спростив процедуру оформлення паспортів, зокрема для тих, хто тимчасово перебуває за кордоном.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленский продлил военное положение и мобилизацию: новая дата»
Мир «Єдність НАТО стримує Москву, але оборонні зусилля треба посилювати, - міністр»
Спорт «Легендарний автогонщик Шумахер більше не прикутий до ліжка»
Происшествия «Спротив триває: 1434-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Происшествия «Ворог просунувся у Донецькій області в кількох населених пунктах, - аналітики»
Политика «Команда Олексія Юренка підтримала Юлію Тимошенко під час засідання Апеляційної палати ВАКС»