В Україні вдалося ідентифікувати понад 2800 тіл і фрагментів тіл військових
Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець заявляє, що нині в Україні вдалося ідентифікувати понад 2800 тіл і фрагментів тіл військових.
«Нині ж, зі слів міністра охорони здоров’я понад 2800 тіл та фрагментів вдалося ідентифікувати. Триває процес пошуку їх рідних для повернення для поховання», – повідомив він за результатами зустрічі з членами сімей загиблих військовослужбовців (ГО «Серце назовні»).
Невідомо, скільки тіл залишаються не ідентифікованими. Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими регулярно повідомляє про репатріацію тіл українських військових. Їх перевозять до державних установ для передачі представникам правоохоронних органів і судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.
Повідомлялося, що станом на жовтень 2023 року з початку повномасштабного російського вторгнення вдалося репатріювати тіла щонайменше 1900 українських військових.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Трамп пообещал поднять пошлины для стран, несогласных с его позицией по Гренландии»
Общество «Росія вночі атакувала Україну 201 дроном, є загиблі та поранені»
Мир «Протестувальники в Данії пікетували посольство США»
Мир «Нетаньяху собрал срочное совещание из-за создания Трампом "Совета мира" без участия Израиля»
Мир «ЕС созывает чрезвычайную встречу из-за кризиса вокруг Гренландии»
Общество «Олексій Юренко: Гучні викриття без реакції і швидкі підозри. У чому вибірковість антикорупційної системи?»