10:24 / 29.02.2024 Общество

Молдова продовжила тимчасовий захист для українців

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Молдова продовжила дію тимчасового захисту на території країни для українців. Термін дії захисту продовжено ще на рік. Про це повідомляє пресслужба уряду Молдови.

"Строк надання тимчасового захисту переміщеним особам з України буде подовжено ще на один рік, починаючи з 1 березня 2024 року і закінчуючи 1 березня 2025 року", – зазначається у повідомленні, передає Interfax.com.ua.

При цьому наголошується, що захист буде автоматично продовжено, як і термін дії документа, що посвідчує особу одержувача.

Особи, які користуються тимчасовим захистом у Молдові, матимуть право працювати на території країни без отримання права на тимчасове проживання з метою працевлаштування, за умови, що вони зареєстровані в територіальному підрозділі Національного агентства із зайнятості, в радіусі якого вони проживають.

Наразі на території Молдови перебувають понад 116 тисяч переміщених осіб з України. Майже 39 тисяч із них пройшли попередню реєстрацію для отримання тимчасового захисту, а понад 30 тисяч уже отримали документи, що засвідчують особу.

Підготував: Сергій Дага