23:51 / 07.12.2023 Общество

Команда ZDOROVI представила низку корисних кейсів на Форумі розвитку громадянського суспільства

В Києві пройшов Форум розвитку громадянського суспільства. Темою форуму став пошук дієвих інструментів для підтримки власної та колективної стійкості, яка є фундаментом українського суспільства, що будує свій шлях до перемоги в російсько-українській війні.

Як зазначила засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова: «Ми вдячні нашим партнерам з ІСАР Єднання за організацію цього масштабного заходу для волонтерської спільноти України. Дякую за можливість взяти участь у ролі спікера і поділитись з колегами нашими напрацюваннями у питаннях медичної гуманітарної допомоги, яка є одним з основних важелів підтримки української медицини сьогодні.

Щодня наша команда опрацьовує запити від лікарень, які потребують допомоги, бо ворог вже майже два роки цілеспрямовано руйнує нашу медичну систему, а на Сході ця руйнація триває вже десятий рік.

Волонтерський форум стійкості, обʼєднав волонтерів з різних напрямків діяльності, був організований Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Захід підтримав Кабінет Міністрів України, Міністерство соціальної політики, Міністерство молоді та спорту.

Наталія Тулінова зазначила, що географія роботи  ZDOROVI охоплює всю країну, тому її команда має значну кількість корисних кейсів про функціонування галузі під час війни.

“Україні досі потрібна потужна світова допомога, бо з кризою такого масштабу неможливо впоратись самотужки. Мільйони українських громадян страждають від військової агресії, а волонтерська спільнота є одним з основних чинників, здатних долати наслідки цієї жорстоко війни. Для нас дуже важливо мати змогу єднатись та знаходити спільні рішення, що впливатимуть на розвиток громадянського суспільства, яке виборює своє право на життя у вільній демократичній країні» - резюмувала засновниця Національної агенції.

В листопаді команда ZDOROVI відправила медичні вантажі у медичні заклади в 23 областях України. Допомогу отримали 73 медичні заклади у 64 містах.

Нагадаємо, що Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI визнані критично-важливим підприємством для функціонування української медицини. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців та інші благодійні фонди та організації.