18:35 / 04.12.2023 Общество

Сільський голова Гірської громади, що на Київщині, Роман Дмитрів вже вдруге на з’явився до суду у справі про відсторонення від посади через розтрат

Фото: Світлана Якимчук

Сьогодні 4 грудня 2023р. відбулось чергове засідання Святошинського районного суду у справі про відсторонення Гірського сільського голови Романа Дмитріва від посади у справі про розтрату майже 700 тисяч гривень на закупівлі автомобіля для потреб територіальної оборони, пише Lenta.ua.

На засідання підозрюваний Дмитрів Роман Миколайович знову не з’явився – на цей раз, можливо, через участь в іншому судовому засіданні Бориспільського районного суду, де він також обвинувачується у кримінальному правопорушенні - побитті депутата сільської ради.

Нагадаємо, що раніше за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру одному з сільських голів Бориспільського району за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України).

За даними слідства, посадовець від імені сільської ради придбав у фізичної особи транспортний засіб нібито для потреб територіальної оборони. За автомобіль з місцевого бюджету сплачено 1,2 млн. грн. Відповідно до висновку судової економічної експертизи це вдвічі більше за його ринкову вартість. Таким чином дії підозрюваного спричинили матеріальну шкоду сільській раді на майже 700 тисяч гривень.  

До суду скеровано клопотання про обрання запобіжного заходу та відсторонення підозрюваного від посади.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУНП в Київській області за оперативного супроводу УСР в Київській області ДСР Нацполіції України.

Наступне засідання Святошинського районного суду у справі про відсторонення Романа Дмитріва від посади відбудеться 8.12.2023р.