16:31 / 24.11.2023 Общество

Поставки неякісних продуктів до ЗСУ: поліція проводить обшуки в офісах групи компаній скандадьно відомого бізнесмена

Фірми з орбіти колишнього депутата Київради Леоніда Крючкова - ТОВ «АТОМСЕРВІС», ТОВ «РЕКТАН», ТОВ «АРХІМАГІР», ТОВ «АРМІСЕТ» та ще кілька - знову потрапили в обʼєктив правоохоронних органів.

Мова йде про підприємства, що мають безпосередній звʼязок із Крючковим, який у час, поки хлопці гинуть на передовій, заробляє мільярди на харчових тендерах з Міністерством оборони. Згідно з офіційно оприлюдненою інформацією у відкритих джерелах, група фірм Крючкова у 2023 році підписали контракти на постачання комплектів продуктів харчування із Міноборони на суму понад !!!9 МЛРД ГРН! Проте цікаві не суми, а деталі: замість вершкового масла постачальник закупив небезпечний для здоровʼя спред на основі пальмової олії і продавав його Збройним Силам втричі дорожче, аніж його реальна ринкова вартість. 

Із власних джерел Lenta.UA стало відомо, що у багатьох регіонах країни правоохоронці зайшли з обшуками до офісних та складських приміщень вище згаданих підприємств. 

Це не перший скандал, повʼязаний із закупками для армії фірмами, бенефіціаром яких виступає Крючков. Чи буде останнім — скоро дізнаємось. Слідкуємо.