Міноборони України розробило структуру для інтеграції винищувачів F-16
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Міністерство оборони України на конференції в Копенгагені представило концепцію "Офісу-61". Про це повідомив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
Він пояснив, що "Офіс-61" є спеціальною структурою, яку створили при Міноборони. Її основною метою є організувати всебічне забезпечення неперервного процесу інтеграції багатоцільового літака F-16 у загальну систему Сил оборони України.
Передбачається, що програма матиме два етапи розгортання: "швидкий трек", розрахований до кінця 2024 року, і масштабування.
Основними напрямами роботи "Офісу-61" стануть:
- підтримка й розвиток інфраструктури аеродромів (авіаційних баз);
- всебічний захист аеродромної інфраструктури включно із системою протиповітряної оборони;
- відбір і навчання льотного складу й іншого авіаційного персоналу;
- підтримка життєвого циклу літаків і логістичний супровід;
- міжнародна комунікація й інші юридичні, фінансові, безпекові та адміністративні функції.
"Розвиток спроможностей тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ, а разом із цим і переозброєння авіаційних бригад, – один із наших ключових пріоритетів", – розповів Павлюк.
BAGNET нагадує, 7 листопада, президент України Володимир Зеленський повідомив, що перші літаки F-16 для навчання українських пілотів вже прибули до Румунії.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Кабмин начинает отбор кандидатов в наблюдательные советы стратегических энергокомпаний»
Общество «В Україні продовжують діяти масштабні схеми контрабанди під керівництвом голови митної служби Сергія Звягінцева»
Происшествия «В Запорожье "шахед" прилетел в 9–этажку, загорелись 4 квартиры, пострадали 3 человека»
Мир «Стрілянина у Сіднеї: загинув емігрант з України»
Происшествия «В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції, – Зеленський»
Спорт «Українські ветерани здобули перемоги на Oceanman Dubai — змагання «Залізної Волі» відбулися за підтримки фонду «Надія» та Валерія Дубіля»