19:47 / 16.11.2023 Общество

Кошти від одеського благодійного турніру “Незламні захисники” підуть на допомогу ЗСУ

В героїчній Одесі відбувся масштабний Міжнародний турнір з ММА «Незламні захисники», в якому взяли участь відомі професійні бійці. Організатором заходу виступила промоутерська організація OFC (Odessa Fighting Championship), Одеська обласна Федерація змішаних єдиноборств ММА та громадська організація «Вільні та Вірні».

У головному бою вечора зійшлися шестиразовий чемпіона світу з ММА Руслан Маммадов з Азербайджану та одесит Дмитро Продан. Гість із Баку після бою побажав Україні скорішої Перемоги у війні.

«Для нас велика честь проводити такі необхідні та важливі спортивні змагання в підтримку ЗСУ, - сказав під час відкриття президент обласної Федерації ММА Олександр Гордієнко. - Хочу подякувати своєму другу командиру бойового підрозділу ЗСУ Віталію Герсаку».

В рамках турніру також відбувся благодійний аукціон на потреби ЗСУ де розігрували тубус від гаубиць з малюнками художників Art Bendas та знаряддя від трофейного Граду окупантів. Але головним лотом став прапор України з автографом бойового генерала, який особисто зупинив наступ окупантів на південь України - Дмитра Марченка. Цей прапор вдалося продати за 400 тисяч грн.

"Ми спостерігаємо історичний момент, коли Україна виборює свою свободу. І виборює не військовими лише. На нас напала найпідліша та найбільша за розміром армія світу. З нею воює не тільки армія. З нею воює нація, народ. Без вас ми б не впорались. Ми маємо показати свою єдність, скластися в кулак, показати, що ми вільний народ. Ми боремось за свою свободу", — заявив Дмитро Марченко.

ММА

Дмитро Марченко та Віталій Герсак. Фото: Надія Дев'ятіна

Також легендарний генерал подякував організатору турніру, голові громадської організації «Вільні та Вірні», військовослужбовцю-добровольцю Віталію Герсаку і назвав його своїм побратимом: «Я хочу подякувати організаторам цього дійства. Саша Гордієнко, дуже дякую! Мій побратим, Віталій Герсак, прошу вийти на сцену. Щоб ви розуміли, ця людина могла при всіх своїх можливостях зараз бути командиром батальйону «Монако», але він тут, з нами. ТРО Одеси знаходиться на першій лінії оборони, і зараз поки ми з вами тут, вони виконують свою роботу».  

Усі зібрані благодійниками кошти (а це понад мільйон гривень) підуть на допомогу ЗСУ.

Підготувала: Ніна Петрович