Чи прискориться мобілізація в Україні: відповідь Міноборони
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Наразі плани мобілізації в Україні не змінюються. Проте усе може змінюватися в залежності від того, які виклики будуть з боку росії.
Про це в ефірі "Ми - Україна" сказав заступник міністра оборони України Олександр Павлюк.
Як наголосив заступник міністра оборони, завдання кожного чоловіка – захистити свою державу. Відтак до цього слід готуватися.
"Ми робимо максимально все, щоби не збільшувати темп мобілізації. Але самі розумієте, це все залежить від агресора і від ситуації, яка буде складуватися на фронті", – підсумував Павлюк.
Раніше йшлося про те, що від 1 жовтня для військовозобов'язаних жінок із медичною освітою "нічого не зміниться". Жінки з медосвітою мають стати на військовий облік до кінця 2026 року.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Окупанти пішли у масштабний наступ на семи напрямках, – Третій армійський корпус»
Мир «Європейські дипломати занепокоєні спробами Кремля послабити трансатлантичні відносини»
Происшествия «Угорські спецслужби могли вколоти інкасатору "Ощадбанку" "сироватку правди", – The Guardian»
Здоровье «10 звичок, що уповільнюють старіння: підтверджено наукою»
Мир «Останні співробітники місії НАТО залишили Ірак і тепер рятують світ з Італії»
Политика «Мелони заявила, что понимает позицию Орбана относительно Украины, – Politico»