В ООН розповіли, скільки загинуло цивільних в Україні з початку війни
Ілюстративне фото з відкритих джерел
З початку російського повномасштабного вторгнення в Україні загинуло щонайменше 9 701 цивільних, ще 17 748 поранено. Водночас в ООН вважають, що реальна кількість втрат серед цивільних значно вища.
Про це повідомляє управління Верховного комісара ООН з прав людини.
За даними УВКПЛ в контрольованих Україною частинах Донецькій і Луганській областях 4287 загиблих і 6324 поранених. На окупованих росією територіях 805 загиблих і 2815 поранених.
Однак у відомстві стверджують, що що фактичні цифри значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії наразі ускладнене. Зокрема, йдеться про Маріуполь, Лисичанськ, Попасну та Сєвєродонецьк.
В інших регіонах, які знаходяться під контролем Украхни 11 577 втрат (3 263 загиблих і 8 314 поранених). На територіях, які знаходяться під окупацією 1641 втрата (1346 загиблих і 295 поранених).
Підготував: Сергій Дага





Политика «Сикорский: Европе не стоит быть посредником в переговорах Украины и России»
Политика «Нова ініціатива Зеленського: До Ради внесли законопроект, який передбачає встановлення ордена Європи»
Происшествия «Лейпциг временно остался без трамваев из-за аномальной жары»
Происшествия «У Мінську виступили з погрозами на адресу України»
Мир «Санду высказалась о возможности вывода войск РФ из Приднестровья»
Происшествия «Во Франции заявили о частичной ответственности США за рекордную жару в Европе»