"Укрпошта" випустить нову марку до Дня Незалежності України
Фото: t.me/igorsmelyansky
"Укрпошта" оголосила про вихід нової поштової марки під назвою "Україна-Мати" до Дня Незалежності. Про це повідомив гендиректор Ігор Смілянський.
Сьогодні оголошуємо випуск марки "Україна – Мати" до Дня Незалежності України саме у такому вигляді, як Ви бачите на фото. У випуску також маємо конверт "Перший день", листівки та магніт "Україна-мати".
Так, за словами гендиректора марку презентують 24 серпня.
Відомо, що марка створена українською художницею Зінаїдою Кубар у співпраці з командою "Укрпошти".
"Україна-мати" у своєму новому образі – це про переосмислення минулого, про нову епоху для кожного українця та українки, і, враховуючи реакцію за поребриком, відповідь на "Кієв за трі дня".
BAGNET нагадує, що 4 серпня "Укрпошта" презентувала поштову марку "Винищувачі зла", присвячену літакам F-16. Сюжет зображень присвятили воїнам Повітряних сил ЗСУ, які 6 серпня відзначатимуть професійне свято. На презентацію прийшли підписати марки полковники, військові авіації та речник Повітряних сил Юрій Ігнат.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Скарб на 9 млн євро: У Бельгії будівельники відкопали золота під час роботи на каналізації»
Происшествия «У Запорізькому районі дрон атакував людей у полі: є загиблий і поранений»
Мир «В Індонезії стався потужний землетрус магнітудою 7,7: десятки загиблих»
Происшествия «У Києві чоловік стрибнув у смолу, щоб пограбувати крамницю»
Происшествия «Путін не прагне компромісу, а вимагає капітуляції України, - Портников»
Общество «Укргідрометцентр: 17 серпня прогнозують до +31°, подекуди - короткочасні дощі»