У Британії з’явилась перша вулиця на честь Володимира Зеленського
Фото: bbc.com
У місті Харлоу, у графстві Ессекс, Велика Британія, у п’ятницю, 21 липня, офіційно відкрили першу в країні вулицю, названу на честь президента України Володимира Зеленського. П’ята авеню в Харлоу відтепер має офіційну назву "П’ята авеню – авеню імені Зеленського". Про це повідомляє BBC.
Депутат Палати громад від Консервативної партії Роберт Халфон пояснив, що Харлоу було побудоване для сімей, які були змушені виїхати з перенаселеного в результаті руйнувань Лондона після Другої світової війни.
"Нове місто Харлоу постало як фенікс з попелу. Ми хотіли показати українцям, що можна зробити – що після перемоги над росією є надія, є можливості, що вони матимуть гарні нові міста", – пояснив політик.
Він також похвалив жителів Харлоу, які допомогли прихистити та підтримати близько 70 українських біженців з початку російського вторгнення.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Трамп наказав призупинити всі удари по Ірану на 5 днів: ціни на нафту різко змінилися»
Общество «Україна втрачає людей рекордними темпами»
Политика «Заяви Трампа про "п'ятиденний мир" в Ірані пояснили спробою виграти час і знизити ціни на нафту»
Мир «Токіо та Берлін посилюють військову співпрацю»
Происшествия «На Київщині детективи БЕБ викрили підпільну друкарню, де масово "виготовляли" гроші»
Происшествия «В Україні військовим обмежать доступ до азартних ігор»