Окупанти увічнили пам'ять чергового високопоставленого воєнного злочинця
В Україні ліквідували ще одного московитського воєнного злочинця — полковника та командира 96 окремої розвідувальної бригади армії росії Максима Харламова.
Як повідомив український офіцер Анатолій Штефан, рашистський офіцер ліг в українську землю ще у червні 2023 року.
Про ліквідацію Максимова повідомив також блогер та волонтер Сергій Стерненко. Він також навів докази його смерті, які знайшли у пропагандистських ЗМІ.
Харламов також був начальником територіального військового гарнізону. Відомо, що він народився у місті Нижній Новгород.

Докази ліквідації цього російського полковника оприлюднили й у пропагандистських ЗМІ. 14 липня у російських виданнях з’явилася публікація, що 13 липня у військовій частині Нижнього Новгорода відбулася церемонія «з увічнення пам’яті» Харламова.
4 червня він трагічно загинув при виконанні обов’язку, — пишуть пропагандисти.

На честь Максимова встановили меморіальну дошку, а також поклали так звану «гірлянду пам’яті».
Повідомляється і про ліквідацію російського офіцера у Запорізькій області. Знищено колишнього комбата 382 окремого батальйону морської піхоти підполковника Олександра Горіна.
У 2014 році цей батальйон штурмував аеропорт Бельбек під час захоплення та анексії Криму.
Ймовірно, Горін загинув внаслідок удару по штабу армії рф у Бердянську, коли було знищено замкомандувача ПВО Олег Цокова.





Экономика «Україна ризикує втратити 115 млрд доларів через невиконання зобов’язань перед МВФ та ЄС»
Наука и техника «В Україні запустили верифікацію всіх терміналів "Старлінк"»
Общество «Рис будь-якого сорту може бути розсипчастий, якщо його правильно приготувати»
Политика «Ліндсі Грем закликав передати Києву ракети Tomahawk»
Общество «Команда волонтерів із Норвегії вчергове передала автівки для ЗСУ та гумдопомогу для Волині»
Политика «РФ відклала атаку, щоб завдати масованішого удару по мирних містах, - президент»