На північному кордоні встановили ще 30 мінних полів, – Наєв
Ілюстративне фото з відкритих джерел
За останню декаду червня на лінії державного північного кордону встановлено 30 протитанкових мінних полів та загороджень з використанням більше 5,8 тисячі мін.
Про це командувач Об’єднаних Сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів у Телеграмі.
"Ми продовжуємо створювати інженерні загородження безпосередньо по державному кордону. Риємо протитанкові рови, мінуємо місцевість", – повідомив він.
Генерал-лейтенант зазначив, що, упереджуючи проникнення ворожих диверсійних груп та перетинання кордону бронетанковою технікою, встановлюються відповідні мінні поля.
"Ми розуміємо, що лінія державного кордону з нашими північними сусідами у цивільному вигляді ще нам довго не знадобиться, оскільки по той бік кордону друзів у нас немає. Тож поставлене завдання зробити прикордонну смугу для ворога непрохідною", – заявив Наєв.
Водночас він поінформував, що за останню декаду місяця було встановлено 30 протитанкових мінних полів та загороджень з використанням більше 5,8 тисяч мін.
Окрім того, за словами командувача Об’єднаних Сил ЗСУ, вздовж кордону обладнано близько 5 тисяч метрів траншей та 6,5 тисяч метрів протитанкових ровів, а також споруджено 80 перекритих щілин, укриттів і вогневих позицій для особового складу та вогневих позицій для важкої техніки.
Підготував: Сергій Дага





Политика «НАБУ: Зеленський не фігурує в межах досудового розслідування щодо "Династії"»
Политика «Зеленський не має стосунку до езотерики, а Єрмакові контакти з "гадалкою" розслідують у суді, - ОП»
Происшествия «В Воздушных сила ВСУ заявили, что РФ передислоцирует тактическую авиацию, вскоре возможны массированные обстрелы»
Мир «Власти американского Провиденса демонтировали мурал, посвященный убитой украинки Ирине Заруцкой»
Мир «Франція стала найбільшим імпортером російського скрапленого газу, встановивши рекорд у січні»
Происшествия «Дитячого тренера з джиу-джитсу обвинувачують у сексуальному насильстві над малолітніми ученицями»