В Україну повернули дітей з окупованих територій: їхня мати знаходилась у полоні в росіян
В Україну повернули дітей з окупованих територій: їхня мати знаходилась у полоні в росіян
Україні вдалось повернути додому ще двох дівчаток із тимчасово окупованої території. Раніше їх мати знаходилась у полоні росіян.
Про це розповів уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
"5- та 12-річні сестри розлучилися з батьками з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну", – написав він у своєму Telegram-каналі.
Дівчатка весь час вони перебували з бабусею, яка відмовлялася передавати дітей матері, котра повернулася з полону.
"Після звернення мами дівчаток, наш Офіс напрацював механізм їх повернення із російською стороною. І, на щастя, все вдалося. Нині сім’я возз’єдналася. Продовжуємо працювати для того, аби кожна українська дитина повернулася на Батьківщину", – зазначив Лубінець.
BAGNET нагадує, що 6 липня, разом із полоненими захисниками, додому повернулися незаконно вивезені до росії українські діти – 6-річний Ренат та 10-річна Варвара. Їх депортували російські окупанти.





Политика «Зеленський та його оточення вмовляли Залужного не йти на вибори»
Общество «"Монополія замість конкуренції": хто ділить аудиторські мільярди»
Политика «Перші 16 Gripen C/D Україна отримає вже у 2027 році як військову допомогу, - Зеленський»
Происшествия «У ворога є успіхи на Харківщині»
Происшествия «Під Чорнобилем продовжують горіти ліса»
Киев «Негода в Києві 29 червня: падали дерева, білборди та електроопори, фіксуються обриви дротів і перебої зі світлом»