У "Клубі експертів" пройшов тренінг для журналістів з навичок надання першої медичної допомоги
Навчання першій допомозі для журналістів у майбутньому має стати невід'ємною частиною їхньої професійної підготовки та відповідальності перед суспільством.
У київському аналітичному центрі "Клуб експертів" у рамках ініціативи з навчання журналістів базовим навичкам надання першої домедичної допомоги відбувся перший семінар-практикум. Організаторами заходу виступили "Клуб експертів", мережа медичних центрів Adonis, а також благодійна організація "Благодійний фонд "Help For Ukraine", благодійний фонд "Фонд Громади Приірпіння"; інформаційний партнер - "Інтерфакс-Україна" та портал Open4Business. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На семінарі були присутні представники ЗМІ з різних регіонів України, чия робота пов'язана з ризиком і можливістю зіткнення з екстреними ситуаціями. За словами учасників, освоєння основних навичок надання першої допомоги може виявитися життєво важливим у критичних моментах, пов'язаних з їхньою професійною діяльністю в умовах воєнного часу.
Основна лекторка семінару, лікарка-анестезіологиня медичної групи Adonis Мар'яна Болюк, є співавторкою 12 наукових публікацій і має багатий досвід у галузі медицини. У своїй презентації вона висвітлила важливі аспекти домедичної допомоги, включно з алгоритмами базової підтримки життя, видами кровотеч і способами їх зупинки. Також на семінарі було відпрацьовано практичні методики, як-от визначення пульсу на магістральних артеріях і накладення турнікета.

За словами організатора семінару і засновника "Клубу експертів" Максима Уракіна, у ситуації, що склалася, розвиток навичок першої допомоги серед журналістів має велике значення, оскільки роль їхньої професії та ризик, з яким вони стикаються щодня, в умовах війни значно підвищилися.
"Згідно з інформацією, опублікованою в ЗМІ, з лютого минулого року, загинув уже 61 співробітник мас-медіа, а ще близько 500 журналістів було поранено. Тому ми глибоко усвідомлюємо важливість навчання журналістів базовим навичкам першої допомоги. Наші колеги постійно стикаються з ризиком і несуть відповідальність за інформування суспільства в складних умовах. Тому потрібно прагнути забезпечити журналістів не тільки інформацією, а й засобами для збереження та захисту їхнього життя і здоров'я", - наголосив Уракін.

Надалі організатори семінару планують розвивати цей навчальний проєкт, охоплюючи більше представників ЗМІ та розширюючи їхні знання і навички в галузі першої допомоги. Журналісти, які володіють базовими навичками домедичної допомоги, зможуть ефективніше діяти в складних ситуаціях, сприяючи швидкому та ефективному наданню допомоги постраждалим. Навчання першої допомоги для журналістів у майбутньому має стати невід'ємною частиною їхньої професійної підготовки та відповідальності перед суспільством. За словами організаторів, у майбутньому важливо підтримувати та розвивати такі ініціативи, щоб журналісти були готові до екстрених ситуацій і сприяли загальній безпеці та благополуччю.





Происшествия «Версію теракту у Монако вже відкинули: У справі Єрмолаєва заговорили про слід СБУ»
Спорт «IBF санкционировала бой за вакантный пояс, который освободил Усик»
Общество «Після розслідування про «Скелю» омбудсмен анонсував передачу матеріалів силовикам»
Происшествия «У слідства три версії загибелі командира 154-ї бригади»
Общество «У 425-му полку «Скеля» виявили понад 500 військовослужбовців із наркотичною залежністю»
Политика «ЄС не зможе завадити Угорщині не позбавляти тимчасового захисту українців призовного віку, – Мадяр»