Віктора Шендеровича облили кетчупом українські активісти (відео)
Віктор Шендерович/фото з відкритих джерел
Українські активісти у Вільнюсі облили кетчупом російського письменника Віктора Шендеровича. Приводом для атаки стало інтерв'ю письменника, де він сказав про "сплески нацизму в Україні".
Перед початком виступу українці влаштували пікет, під час якого транслювали через гучномовці фрагмент ефіру Шендеровича на "Ехо Москвы", в якому він говорив "наши мальчики" про російських військових (сам Шендерович наголошував, що цитував висловлювання іншої людини) та пропонували людям, які приходили на концерт одразу віддати свої гроші Євгену Пригожину.
В антракті виступу Шендерович вийшов до активістів, щоб поговорити, і вони облили його кетчупом.
Письменник прокоментував інцидент:
"Как было сказано у Ибсена в пьесе "Враг народа", "Никогда не надевай новые штаны, когда идешь отстаивать истину".
BAGNET зазначає, Шендеровича 1 травня внесли до бази "Миротворця". Перед цим Аркадій Бабченко розгорнув кампанію проти письменника у соцмережах, звинувативши його у недостатній підтримці України.
Шендерович послідовно виступає проти російського вторгнення до України. Він також є членом "Антивоєнного комітету Росії". Влада рф оголосила його "іноземним агентом".
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Російська влада в Криму занепокоєна впливом проукраїнських ідей на молодь»
Мир «Трамп заявил о визите Си Цзиньпина в Белый дом до конца года»
Экономика «Обстріли позначилися на столичному ринку нерухомості»
Происшествия «На Полтавщині масове отруєння невідомою речовиною: постраждали діти»
Мир «Росія націлюється на військові об’єкти Латвії, вербуючи криміналітет»
Происшествия «Спротив триває: 1448-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»