17 дітей, яких депортували окупанти, повернули до України (відео)
Фото: gettyimages.com
17 українських дітей, яких росія депортувала на свою територію, повернули в Україну. Про це повідомили в організації Save Ukraine.
Це діти з Херсонської та Харківської областей, які під час окупації були переміщені далі вглиб окупованих територій або на територію росії.
Але після деокупації росіяни відмовилися організувати повернення дітей, і батьки залишилися з цією проблемою сам на сам.
Складна логістика, постійна небезпека, лінія вогню чи кілька кордонів для багатьох з них перетворили повернення дітей у надзадачу. Тому вони звертаються за допомогою до Save Ukraine. Ми дуже задоволені, що все минуло успішно, й родини тепер зможуть трохи перепочити й відновитися після важкої психологічної травми.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Небо над Польщею атакували кулі, військові відповіли серйозним спостереженням»
Политика «Президент Словакии раскритиковал решение передать Украине МиГи»
Экономика «Обстріли позначилися на столичному ринку нерухомості»
Происшествия «Ворог знову має успіхи на Донеччині»
Общество «Через атаки РФ «Укрзалізниця» попереджає про зміни в русі поїздів»
Происшествия «Окупанти накопичують піхоту на півночі Покровська та штурмують Гришине, – DeepState»