Відомий пес Патрон отримав нагороду від Ірландії
Фото: ДСНС
Знаменитий в Україні та за її межами пес-піротехнік Патрон отримав відзнаку "Золота лапа" ірландського кінологічного клубу.
Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
"Наш Патрон поповнив свою копілочку світових нагород!
Щойно наш хвостатий піротехнік був нагороджений відзнакою "Золота лапа" кінологічного клубу Ірландії", – розповіли рятувальники та оприлюднили фото, де зображено песика-піротехніка у бронежилеті поруч із нагородою.
Відзнаку "Золота лапа" присуджують собакам за вчинок, що приніс користь людській спільноті або принаймні одній людині.
"А робота Патрончика, як і всіх піротехніків ДСНС, приносить багато-багато користі усій нашій незламній країні", – наголосили у ДСНС.
Нагадаємо, це не перша нагорода, яку отримав чотирилапий піротехнік, що служить у лавах ДСНС на користь України. У Каннах Патрона удостоїли особливої відзнаки, присудивши йому "Пальмовий" статус.





Происшествия «Версію теракту у Монако вже відкинули: У справі Єрмолаєва заговорили про слід СБУ»
Мир «Прокуратура ФРГ: обвиняемый в подрыве «Северных потоков» действовал от имени украинских госорганов»
Экономика «Россия начала покупать бензин в Индии на фоне топливного дефицита, – Reuters»
Политика «В канцелярии Навроцкого назвали создание Украинского пантеона "этапом эскалации"»
Политика «Ірану запропонували розморожені активи в обмін на відмову від контролю над Ормузом»
Политика «Зеленский: Украина не получила 200 ракет, несмотря на договоренность с Норвегией»