Проєкт творців "Мавки" та Антоніо Лукіча: вийшов перший офіційний тизер мультфільму
Фото: PrtSc-video
На YouTube-каналі дистриб'ютора FILM.UA вийшов перший офіційний тизер мультфільму "Наша Файта". Над створенням стрічки працювали творці "Мавки" – студія Animagrad та український режисер Антоніо Лукіч, який виступив креативним продюсером, пише "Українська Правда".
Історія розповідає про 30-річного Сергія Пунька, який через помилку ангела смерті – кота Мікі – потрапляє на небеса. Вищі сили, в образі архангела із закарпатським говором, готові подарувати герою другий шанс. Проте, аби повернутись до життя, він повинен людину, якій він не байдужий.
Пошуки приводять Сергія на фронт, у підрозділ "Чопські пірати", і тут починається головна пригода героя з історіями про любов, дружбу, війну, зраду, пошук себе, подвиги, прозріння та дух Закарпаття.
Тизер постійно звертається до сучасної попкультури. Так на екрані з'являється новенький "CyberTruck" компанії Tesla, жарти про Закарпаття, фільм "Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча.
Режисером стрічки виступив Костянтин Федоров. Також в описі до тизеру згадали й авторів оригінального однойменного проєкту: Михайла Карпенка, Павла Мандзича, Івана Боня, Ервіна Німця.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Рубіо прокоментував заяву Зеленського щодо нібито пропозицій США щодо гарантій безпеки в обмін на виведення ЗСУ з Донбасу»
Происшествия «У колишнього тренера "Шахтаря" зупинилося серце»
Здоровье «Американські медики вперше замінили пацієнту легені на штучні, перш ніж пересадити донорські»
Мир «Під підлогою церкви Св. Петра і Павла знайшли останки, які можуть належати д’Артаньяну»
Мир «Уряд Польщі продовжив посилений контроль на кордонах із ФРН та Литвою»
Мир «Збройні сили Ізраїлю знищать військову промисловість Ірану "протягом кількох днів"»