15:28 / 19.02.2024 Шоу-биз

Одна з найкращих пісень 90-х: як пісня Boombastic захопила тікток

Пісня ямайського музиканта Шеггі Boombastic підкорила світ у 90-х роках та робить це знову завдяки соцмережам. Про це пише "24 канал".

Трек Boombastic з ритмом, що швидко запам'ятовується, та уповільненим репом швидко став хітом в усьому світі. У США пісня посіла перше місце в чарті Billboard Hot R&B/Hip-Hop Songs і третє місце в Billboard Hot 100. Перші місця трек посідав у чартах й інших країн світу.

Чимало музичних критиків визначають Boombastic як одну з найкращих пісень 90-х. Трек використовували у масовій культурі, багато хто запам'ятав її за рекламу джинсів Levi's 1995 року та з фільму про містера Біна.

У треку Шеггі описує свої вміння займатись коханням, за що він отримав прізвисько Boombastic, майже співзвучне зі словом bombastic. До слова, псевдонім артиста, Shaggy, у Британії подекуди означає назва коханця.

Пісня Boombastic стала популярною в тіктоці через 30 років після її випуску. Під неї зняли понад 80 тисяч відео. Здебільшого це гумористичні ролики. Ще користувачі показують свої аутфіти та хваляться зовнішністю.

Підготував: Сергій Дага