23:03 / 17.03.2020 Политика

Влада може скористатись карантином в країні у власних інтересах,- думка

Народний депутат, колишній голова УІНП Володимир В'ятрович вважає, що режим Зеленського розгортає проросійський реванш на всіх напрямках.

"Днями Єрмак і Кучма зрадили інтереси України в Мінську. Сьогодні Зеленський протягнув на посаду генпрокурора Венедіктову, яка відзначилася політичними репресіями і закликами скасувати закон про амністію для учасників Майдану", - написав він у Facebook.

В'ятрович вказав, що в порядок денний завтрашнього засідання гуманітарного комітету Ради включили законопроєкт Максима Бужанського №2362. Він передбачає зміни в закони про мову і про освіту і переносить з 2020-го на 2023 рік перехід російськомовних 5-11 класів на навчання українською мовою.

"Він кілька місяців лежав без руху. Проти нього виступило й Міносвіти, яке готове, згідно з чинним законом, перевести школярів на навчання українською з 1 вересня, і бюджетний комітет, і освітянська спільнота. І ось раптом цей проєкт, не потрібний нікому, крім Москви і її посіпак, терміново вкидають у порядок денний комітету. Вочевидь, щоб голосами "слуг" і ОПЗЖ виконати цю московську забаганку як на комітеті, так і в сесійній залі", - вказав депутат.

На думку В'ятровича, в умовах заборони відвідування Ради експертами, пресою і громадськістю влада хоче протягнути рішення, які вносять розкол у суспільство і неминуче викличуть опір.