Відбудеться конференція "Президентські та парламентські вибори 2019 року в Україні: висновки та рекомендації"
13 – 14 листопада 2019 року Центральна виборча комісія спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES), Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Офісом Ради Європи проведе національну конференцію "Президентські та парламентські вибори 2019 року в Україні: висновки та рекомендації".
Основною метою заходу стане здійснення аналізу та оцінки проведення двох всеукраїнських виборчих кампаній. Також планується обговорення та напрацювання короткострокових і довгострокових рекомендацій для організації підготовки та проведення майбутніх виборів.
У роботі конференції візьмуть участь члени профільного Комітету Верховної Ради України, представники міжнародних організацій, громадянського суспільства та експертного середовища, а також члени виборчих комісій різного рівня.
Захід відбудеться за адресою: вул. Предславинська, 35-д, готель "ALFAVITO", м. Київ.
Початок роботи о 10:00 13 листопада.
Початок реєстрації учасників і представників ЗМІ з 9:30 13 листопада.
Акредитація представників ЗМІ на захід триватиме до 16:00 12 листопада за телефонами: 286-80-71, 256-82-80.
Акредитація обов’язкова.
Про це "Багнету" повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ секретаріату ЦВК.





Политика «Путин назвал условие, при котором Москва готова говорить с Киевом о мире»
Мир «Понад півсотні країн ООН закликали РФ до повного припинення вогню та поновлення переговорів з Україною»
Экономика «6,1 млрд євро на оборонні закупівлі: Єврокомісія схвалила фінансовий транш для України»
Наука и техника «Китайське агентство космічних польотів відклало запуск місячної місії "Чан’є-7"»
Общество «Укргідрометцентр: 24 серпня очікується суха погода, місцями до +30°»
Общество «Украине не хватает ракет не только для систем Patriot, но и для других средств ПВО – Игнат»