18:24 / 06.11.2019 Политика

ДБР прагне дізнатись, чи погрожувала таки Федина Зеленському

У Державному бюро розслідувань розпочали слідство за фактами погроз президенту України з боку депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини.

"Декілька днів тому Генпрокуратура внесла відомості за даним провадженням до ЄРДР, а підслідність цього провадження визначили за нами", - сказала речниця ДБР Анжеліка Іванова виданню УНІАН.

Федина разом із волонтеркою Марусею Звіробій оприлюднили спільне відеозвернення, відреагувавши на спілкування президента Володимира Зеленського з добровольцями у Золотому 26 жовтня. Під час запису відеоблогу Федина та Звіробій, зокрема висловилися щодо ризиків життю президента.

Федина та Звіробій наголошували на неприпустимості такої поведінки президента, звинувачували його у спробі капітуляції перед агресором і припускали, що може статися із Зеленським на передовій.

"Там ненароком може вибухнути граната, а ще там обстріли бувають. Було би найкрасивіше, щоб це все сталося під час московського обстрілу, коли дехто у білій чи блакитній сорочечці припреться на передову", – сказала Федина.

ТЭГИ: