До програми візиту Зеленського у США додали важливу церемонію
Фото: ОП
Президент України Володимир Зеленський найближчими днями відвідає Вашингтон, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом і візьме участь у церемонії прощання із сенатором Ліндсі Гремом. Про це повідомляє ABC News із посиланням на українського посадовця.
Зустріч Зеленського і Трампа запланована на вівторок, 28 липня, у Білому домі.
Крім переговорів з американським президентом, Зеленський планує відвідати церемонію прощання з республіканським сенатором від Південної Кароліни Ліндсі Гремом.
BAGNET нагадує, український президент і сенатор підтримували близькі стосунки. Востаннє Грем приїздив до України за кілька днів до своєї смерті.
Американський сенатор помер увечері 11 липня після нетривалої раптової хвороби.
Грем був одним із найпослідовніших прихильників України в Конгресі США. Він також став співавтором двопартійного законопроєкту про жорсткі санкції проти росії.
Після смерті сенатора американські законодавці представили оновлену версію документа. Вона передбачає обов’язкове запровадження санкцій і мит проти найбільших покупців російських енергоносіїв, а також держав, які допомагають москві обходити обмеження.
За даними медіа, голосування за законопроєкт може відбутися вже наступного тижня. Однією з можливих дат називали 28 липня – день похорону Грема та зустрічі Зеленського з Трампом.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Україна терміново запросила у США ракети проти балістики, – Хмара»
Происшествия «Росія готує масований ракетний удар протягом 48 годин, - президент»
Происшествия «За повідомленнями у медіа, у Братиславі затримали ексочільника УАФ Андрія Павелка»
Происшествия «Гроші агресора легалізують через Дубай: брокера Нікі Кунднані закликають внести до санкційних списків України та Заходу, - ЗМІ»
Происшествия «Спротив триває: 1613-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Внаслідок авіаудару Ізраїлю ліквідовано високопосадовця служби безпеки ХАМАС – Reuters»