Зеленський готовий зустрітися з Путіним, – МЗС України
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський готовий зустрітися з Володимиром Путіним у Туреччині - за участі Реджепа Тайїпа Ердогана та Дональда Трампа. Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга, повідомляє МЗС у соцмережах.
Глава МЗС Андрій Сибіга:
– Ми готові до зустрічі лідерів у Туреччині у форматі президент України Володимир Зеленський — Путін, за участі президентів Ердогана та Трампа. Ми нещодавно передали цей сигнал турецьким партнерам. Туреччина відіграє важливу роль у мирних зусиллях.
Путін неодноразово пропонував Зеленському зустрітися в Москві. Востаннє таке запрошення пролунало у лютому 2026 року. Український лідер відповів, що не може приїхати на перемовини з Путіним до Москви - столиці країни, яка є агресором в цій війні.
"Ми готові підтримувати пропозиції США, зустрічатися на будь-яких територіях - Америка, Європа, нейтральні країни. Будь-які держави, окрім РФ і Білорусі", - заявив Зеленський.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Результаты "Рамштайна": партнеры выделили 4 млрд долл. на ПВО и более 1,5 млрд долл. на дроны»
Спорт «Усик Фьюри: Дай мне миллиард долларов и ты получишь трилогию»
Происшествия «ЄС прискорює допомогу Україні: розглянуть €90 млрд кредит і 20-й пакет санкцій»
Происшествия «Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Туапсе та інші об’єкти противника»
Киев «Справу про «наркотичну» ДТП перекваліфікували: Ар’єва отримала умовний вирок»
Происшествия «Суд відпустив Шуфрича з-під варти: нардеп ОПЗЖ підозрюється у держзраді»