17:43 / 17.04.2026
Политика
Лідери світу обговорять безпеку Ормузької протоки за участі Зеленського
Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні, сказав, що візьме участь у зустрічі щодо Ормузької протоки під головуванням Франції та Великої Британії.
Він заявив, що багато лідерів збираються для координації, щоб гарантувати безпеку в Ормузькій протоці, а тому він також візьме участь у зустрічі.
"Зараз світ точно знає, де ця протока і чому вона така важлива. І про цю протоку повторює майже те саме, що ми говорили про Чорне море у 2022 та 2023 роках, коли росіяни намагались нам заблокувати Чорне море", – додав він.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Миллиард в помощь: Палата представителей США приняла законопроект о поддержке Украины и новых санкциях против РФ»
Политика «Було б добре, якби вони зустрілися: Трамп про можливу зустріч Зеленського та Путіна»
Мир «Трамп заявив, що відкритий для зустрічі з новим верховним лідером Ірану»
Экономика «Брюссель розширив можливості експорту газу з Румунії, включно з напрямком в Україну»
Политика ««Гірка поразка»: У Берліні звинувачують Москву в тому, що не отримали місця в Раді безпеки ООН»
Происшествия «Спротив триває: 1563-тя доба протистояння України збройній агресії Росії»