Рішенням Верховної Ради призначено голову Фонду держмайна України
Фото: Дмитро Наталуха
Верховна Рада України у середу, 14 січня, проголосувала за призначення народного депутата від фракції "Слуга народу" Дмитра Наталухи головою Фонду державного майна України. Відповідне рішення підтримали 244 народні депутати.
Після голосування Наталуха склав свій депутатський мандат.
Перед розглядом питання прем’єр-міністерка Юлія Свириденко заявила, що на новій посаді Наталуха "зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління державними активами".
BAGNET зазначає, Дмитро Наталуха працює у Верховній Раді з 2019 року. Він очолював парламентський Комітет з питань економічного розвитку. До політичної діяльності займався бізнесом і консалтингом, має освіту у сфері міжнародної економіки.
Попереднього голову Фонду держмайна Віталія Коваля звільнили у листопаді 2024 року. Відтоді обов’язки керівника установи виконувала Іванна Смачило.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «НАБУ і САП здатні дістатися до верхівки влади, - Юлія Сірко»
Политика «Корупційні скандали підтверджують роботу антикорупційних органів, а не загрожують допомозі, - думка»
Происшествия «Армия РФ продвинулись в Донецкой и Запорожской областях – DeepState»
Политика «Що важить більше – нинішні слова чи політичний слід Франка Швабе?»
Происшествия «Агресор вдарив по складах "Фори" та Yves Rocher на Київщині, є значні руйнування»
Мир «Бельгійський принц офіційно визнав колишнього продавця авто своїм сином і спадкоємцем»